MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Censer 8012277
nr 801 2277
CENSER
Tempellejon, Asia, bronze, length: 25, height: 17, wear, damages.
Tempellejon, Asien, brons, längd: 25, höjd: 17
Condition: slitage, skador
1000
SEK 800
Monday January 14 2013
at 20:57:52
700 kr
700 kr